Pro firmy realizující opravy silnic


Jste firma provádějící opravy silnic, místních komunikací, dálnic či cyklostezek?

Opravujete výtluky na silnicích? Opravujete asfaltové komunikace? Realizujete opravy silnic pro Ředitelství silnic a dálnic, kraje, města i obce či pro soukromé majitele komunikací např. komplexy bytových domů, logistická centra, autodromy, letiště apod.? 

Ve spolupráci s Akademií věd České republiky jsme vyvinuli unikátní technologii, která umožnuje vysoce kvalitní a trvalou opravu poruch asfaltových povrchů, např. výtluků na silnicích. Touto metodou lze opravovat různé druhy poškození – od menších prasklin či nerovností až po výmoly o velikosti 70 × 50 cm.

Opravy výtluků mikrovlnnou technologií tak můžete provádět celoročně. A pozor – opravovat můžete i v zimním období zcela bez závislosti na dalších subdodavatelích (obalovnách) a sezonnosti jejich dodávek. Přečtěte si více o této FUTTEC technologii.


Firmám realizující opravy silnic nabízíme produkty využívají tuto unikátní technologii:

Mikrovlnná pec

Mikrovlnná pec FUTTEC je určená na ohřev asfaltových směsí pomocí mikrovlnné technologie, která zabezpečuje rovnoměrné prohřátí celého objemu vloženého materiálu bez lokálního přehřívání a s tím spojené degradace asfaltu. Více o mikrovlnné peci

 

Zařízení FT3 na opravu výtluků

Zařízení FT3 slouží při opravě výmolů na asfaltovém povrchu k jeho předehřevu. Zařízení FT3 můžete zakoupit samostatně nebo jako součást systémového kontejneru. Přečtěte si více detailů o zařízení FT3 .

 

Systémový kontejner

Systémový kontejner umožňuje jednoduché uložení a přepravu veškerého zařízení a materiálu.

Kontejner rovněž chrání jednotlivé komponenty při dopravě na místo opravy. Současně zajišťuje vhodné prostředí pracovního teamu.

Vedle vlastního zařízení FT3 a pece na ohřev asfaltového materiálu obsahuje elektrocentrálu zajišťující provoz stroje FT3, pece i kompresoru na dodávku stlačeného vzduchu pro čištění opravovaného místa (např. výtluků nebo prasklin ve vozovkách). Kontejner umožňuje bezpečnou přepravu dostatečného množství asfaltového materiálu, hutnícího zařízení (vibrační desky), drobného nářadí, dopravního značení a dalšího nezbytného materiálu. Přečtěte si detaily o systémovém kontejneru.

 


Unikátní technologie na opravu výtluků:

 • Opravy můžete provádět celoročně. Tedy i v zimním období.
 • Opravy lze realizovat na různých velikostech asfaltových vozovek, i na komunikacích s většími sklony (příkré příjezdy k domu, ulice apod., silnice, dálnice, místní komunikace, cyklostezky, letiště, závodní dráhy nebo manipulační plochy skladových prostorů).
 • Opravy lze provádět od menších prasklin až po výmoly o velikosti 70 × 50 cm
 • Nejste závislí na sezonnosti subdodavatelů, nemusíte nakupovat objemné zásoby materiálu (směsi)
 • Během opravy stroj vytváří technický protokol. Ten obsahuje informace o času, místě a době opravy, technické parametry, jako jsou teplota materiálu, spotřeba apod. Protokol je zároveň garancí kvality a zárukou jakosti provedené opravy.
 • Stroj umožňuje sdílení informací technického protokolu prostřednictvím internetu, např. na webových stránkách správců komunikací.
 • Zařízení je certifikováno z bezpečnostního i zdravotního hlediska.
 • Poskytneme vám komplexní péči.
 • Zajišťujeme školení vašich pracovníků obsluhy.
 • Na produkty poskytujeme záruční i pozáruční servis.
 • Tato technologie je využitelná celosvětově.
 • Spolupracujeme s autoritami v oboru.
 • Více najdete v sekci O nás.

Chcete vědět více? Ozvěte se nám.  Rádi vám pomůžeme.

Napište nám přes kontaktní formulář.

 


 

>