Pro majitele asfaltových povrchů


Jste majitel soukromých komunikací, autodromů, letišť, komunikací skladových prostor?

Respektujte vysoké nároky na bezpečnost. Opravujte poškození povrchů efektivně a trvale

 

Vlastníte komunikace jako je autodrom, komunikace v rámci skladových prostor, letiště? Víte, že jakýkoliv nebezpečný výmol či sebemenší porucha vozovky může mít katastrofální následky.

Z hlediska bezpečnosti musí být vaše komunikace v perfektním stavu a vy musíte dbát na to, aby se na vozovkách neobjevovaly stále větší nebezpečná poškození nebo přibývaly nekvalitně opravená místa (záplaty) s různou kvalitou povrchu a přechodové spáry?

Vyvinuli jsem unikátní technologii a produkty, které díky nim budete mít opravy vašich soukromých komunikací vyřešeny trvale v kvalitě srovnatelné s nově položeným asfaltových povrchem zcela beze spár.

Touto metodou lze opravovat různé druhy poškození – od menších prasklin či nerovností až po výmoly o velikosti 70 × 50 cm. Opravy lze provádět i zimním období a opravy zvládne dvoučlenná posádka.

Rovněž nejste závislí na subdodavatelích či sezonnosti.

Vzhledem k rychlosti opravy, která trvá cca 2 hodiny nevznikají pro vás další vícenáklady. Vždy spotřebujete jen materiál podle velikosti poruchy a od subdodavatelů není nutný nákup objemné množství směsi, o níž nevíte, zda byste ji využili.

Bezpečnost musí být u vás na prvním místě – jakmile si včas opravíte drobnou závadu zamezíte tak nejen nebezpečné situaci, ale nebude docházet k rozšiřování poruchy.


Oprava výtluků – unikátní technologie, zařízení FT3, systémový kontejner

Vlastníkům komunikací nabízíme několik produktů, které využívají tuto unikátní technologii
 

Zařízení FT3 na opravu výtluků

Zařízení FT3 slouží při opravě výmolů na asfaltovém povrchu. Díky této technologii a velice skladnému stroji tak lze opravy výtluků, prasklin či různých nerovností provádět celoročně. Zařízení FT3 můžete zakoupit samostatně nebo jako součást systémového kontejneru. Přečtěte si více detailů o zařízení FT3 .

 

Systémový kontejner

Systémový kontejner je pro opravu výtluků nejideálnější řešení. Kontejner umožňuje jednoduché uložení a přepravu veškerého zařízení a materiálu nezbytného na opravy výtluků.

Kontejner rovněž chrání jednotlivé komponenty při dopravě na místo opravy. Současně zajišťuje vhodné prostředí pracovního teamu.

Vedle vlastního zařízení FT3 a pece na ohřev asfaltového materiálu obsahuje elektrocentrálu zajišťující provoz stroje FT3, pece i kompresoru na dodávku stlačeného vzduchu pro čištění opravovaného místa (např. výtluků nebo prasklin ve vozovkách). Kontejner umožňuje bezpečnou přepravu dostatečného množství asfaltového materiálu, hutnícího zařízení (vibrační desky), drobného nářadí, dopravního značení a dalšího nezbytného materiálu. Přečtěte si detaily o systémovém kontejneru.

 

Kromě zařízení FT3 a systémového kontejneru nabízíme i mikrovlnou pec na ohřev asfaltové směsi.                                          

 

 


 • Tato technologie zajistí delší životnost a trvanlivost opraveného asfaltového povrchu.
 • Po opravě dojde ke splynutí nového materiálu s okolním povrchem. Je tak zaručena homogennost povrchu.
 • Co je pro vás ale důležité je to, že nevznikají spáry a nebezpečné nerovnosti, které často významně zkracují délku životnosti opravy.
 • Opravy si můžete s touto technologii realizovat celoročně. Tedy i v zimním období.
 • Různé velikosti vozovek – opravy lze realizovat na různých velikostech asfaltových vozovek, i na komunikacích s většími sklony (příkré příjezdy k domu, ulice, silnice, dálnice, místní komunikace, cyklostezky, letiště, závodní dráhy nebo manipulační plochy skladových prostorů).
 • Víte, že i na relativně novém povrchu se časem může vytvořit prasklinka. Vyřešte to včas, zabráníte tak jejímu zvětšování a tím i vyšším nákladům na opravu.
 • Opravy lze provádět od menších prasklin až po výmoly o velikosti 70 × 50 cm.
 • Opravu výtluků realizuje dvoučlenná posádka a je provedena trvale a relativně rychle. Oprava výluku trvá přibližně 1 hodinu.
 • Efektivita – použitím této unikátní technologie vznikají menší finanční nároky na čas a energii. Více efektivity v tomto případě přináší užitek.
 • Během opravy stroj vytváří technický protokol. Ten obsahuje informace o času, místě a době opravy, technické parametry, jako jsou teplota materiálu, spotřeba apod. Protokol je zároveň garancí kvality a zárukou jakosti provedené opravy.
 • Stroj umožňuje sdílení informací technického protokolu prostřednictvím internetu, např. na webových stránkách správců komunikací.
 • Pro nás je důležitá ekologie. Na opravu použijete jen nezbytně nutné množství opravné směsi.
 • Tato technologie je využitelná celosvětově.
 • Spolupracujeme s autoritami v oboru – technologie byla vyvinuta ve spolupráci s Akademií věd České republiky.
 • Zařízení je certifikováno z bezpečnostního i zdravotního hlediska.
 • Poskytneme vám komplexní péči.
 • Zajišťujeme školení vašich pracovníků obsluhy.
 • Na produkty poskytujeme záruční i pozáruční servis.
 • Více najdete v sekci O nás.

Chcete vědět více? Ozvěte se nám.  Rádi vám pomůžeme.

Napište nám přes kontaktní formulář

 


 

>